Služby


Odborná konzultace

Chtěli by jste změnit šatník ale nevíte si rady ? Nebo máte moc věcí a chtěli by jste udělat takzvanou "čistku" ? Domluvte se na soukromé konzultaci ! 

Oděv na míru

Máte speciální přání a chtěli by jste nějaké drobné úpravy na modelech, které nabízíme? Nebo máte úplně jinou představu a toužíte po originálním kousku? Neváhejte nás kontaktovat! 

"Přines starý kousek, dostaneš slevu"

Tato služba nám dovoluje postarat se o donošený kus oblečení. Můžeme jej opravit a prodat z druhé ruky nebo jej re designovat a vytvořit zcela jiný kousek. V konečné fázi se postaráme o jeho recyklaci, v našem případě využití na cedulky oblečení nebo kompostování zbylého materiálu.

"Seženeš nezávadnou certifikovanou látku"

Odkoupením vznikne sleva na oděv. Vzhledem k obtížnosti shánět nové dodavatele s transparentní firmou či správnou certifikací jsme se rozhodli nabídnout zákazníkům možnost sami si vyhledat materiál ze kterého by chtěli ušít oděv. Nám vznikne rozšíření o materiálovou, či barevnou paletu a zákazník obdrží výraznou slevu.

"Když budeš mít cestu"

humánní logistika. Samozřejmě že naše výrobky budeme distribuovat i konvenčním způsobem přepravy, budeme však vyhledávat i alternativní logistické způsoby dopravy. Což v našem případě znamená, že hotový produkt si bude moci zákazník nechat dopravit "zdarma" pokud najde někoho, kdo pojede kolem naší pobočky. Nebo my sami budeme mít cestu k zákazníkovi. To znamená snížení uhlíkové stopy na minimum, osobní kontakt se zákazníkem a ten zároveň nebude muset platit dopravu.