MATERIÁLY

Kolekce MYM 2020

Kolekce si přisvojuje základní principy použité v módě napříč historií a poukazuje na nadčasovost jednotlivých střihů prosperujících z jednoduchosti oblékání, pohodlnosti a multifunkčnosti povýšené autorským zásahem. Kolekce je zaměřena na všechna roční období s přihlédnutím na daný materiál a jeho vlastnosti.
Skládá se z Ramie, která v létě příjemně chladí, len, který je prodyšný a udržuje termoregulaci těla. Či bambusovo-konopný flís, který izoluje. jednotlivé materiály se dají mezi sebou vrstvit a tím přizpůsobovat změnám podnebí.

R A M I E 

Neboli čínská tráva- tento unikátní antibakteriální a antiseptický materiál je vhodný do letních dnů, na slunci zůstává krásně chladný. Typická sněhobílá barva doprovázena odlesky, které se po každém vyprání materiálu umocňují.

T E N C E L  LYOCEL

Neboli eukalyptová viskóza, která je v příměsi s ramií dává materiálu příjemnou měkkost a průsvitnost.

L E N  KOŠILOVÝ ČESKÝ

Jemný materiál s dlouho českou tradicí je znám především díky své dobré vodivosti tepla, v létě příjemně chladí a redukuje pocení, za chladných nocí příjemně zahřeje.

L E N  KALHOTOVÝ ČESKÝ

Tento pevný materiál s českou tradicí je znám především díky své termoregulaci. Na jaře příjemně chladí a redukuje pocení, za chladných podzimních dnů příjemně zahřeje.

B A M B U S O V Á  VISKÓZA

Na omak velmi příjemný úplet s jedinečnými antibakteriálními účinky, který je ekologicky pěstován. Zde v šedém melíru.

BAMBUSOVO-KONOPNÝ FLÍS ČESKÝ

Toto jedinečné složení materiálů (70% bambus, 30% konopí, 25% bio bavlna) poskytuje dokonalé izolační a tepelné vlastnosti, díky kterým se budete cítit příjemně i v té největší zimě.

B I O - B A V L N A

Ručně tkaná a organicky pěstovaná bavlna z Fair-trade dílny. Zde v béžovo-černém provedení.